Vabilo na enodnevni izlet članov Konjeniškega kluba Komenda
sobota, 27. maj, 2017

Pomurje

Spoštovani,

vabimo vas, da se nam pridružite na letošnjem klubskem izletu, ki bo za spremembo v spomladanskem času, v soboto 27. maja, 2017.

Tokrat nas bo pot popeljala na severovzhodni del Slovenije. Obiskali bomo slikovito pokrajino Pomurja. Na naši poti se bomo ustavili v naslednjih krajih: Veržej, Dobrovnik, Lendava, Ljutomer in Jeruzalem.

Ogledali si bomo nekaj znamenitosti kot so mlin na Muri, Bukovniško jezero, tropski gozd z orhidejami, se povzpeli na znameniti stolp Vinarium, razgledali po Lendavskih Goricah in obiskali muzej Ljutomerski kasač. Seveda se bomo med tem tudi okrepčali z njihovimi lokalnimi dobrotami in pristno domačo kapljico. Za zaključek dneva pa se bomo ustavili še na družabni večerji v čudovitem okolju Jeruzalemskih Goric.

Zbor udeležencev je ob 6.45 uri pred hlevi kluba, odhod avtobusa ob 7.00 uri. Povratek v Komendo je predviden v poznih večernih urah.

Cena izleta:

• za člane KK Komenda – 20,00 €/osebo
  • za nečlane – 40,00 €/osebo

Prijave zbiramo v tajništvu kluba najkasneje do ponedeljka, 22. maja, 2017:

• tel.: 031/395 007 (Polona)
  • tel.: 031/635 911 (Erna)

Konjeniški klub Komenda